( ! ) Warning: Use of undefined constant HTTP_HOST - assumed 'HTTP_HOST' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/wwwroot/shoqeria.net/index.php on line 12 Call Stack #TimeMemoryFunctionLocation 10.0001362048{main}( ).../index.php:0 www.shoqeria.net/img\favicon.png"> ( ! ) Warning: Use of undefined constant HTTP_HOST - assumed 'HTTP_HOST' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/wwwroot/shoqeria.net/index.php on line 13 Call Stack #TimeMemoryFunctionLocation 10.0001362048{main}( ).../index.php:0 www.shoqeria.net/img\favicon.png"> Chat Shqip, Chat Shqiptar, Njohje vajza dhe djem!
Chat Shqip
shoqeria

Rreth nesh

Shoqeria eshte nje komunitet shqipetaresh online. Cdo dite na vizitojne rreth 1000 persona nga te gjitha moshat. Marrin pjese per te bere shoqe e shoke te rinj, duke u argetuar sebashku dhe pse jo per te gjetur shpirtin binjak. Njohje Interesante!. Deshiron dhe ti te marresh pjese ne komunitetin tone? Eshte shum e thjeshte! Nuk kerkohet asnje rregjistrim dhe eshte gjithcka falas! Mjafton vetem te zgjedhesh nje pseudonim ose emrin tend, dhe te futesh ne kanalin tone. Gjithashtu mund te perdoresh dhe Kameren! Cfare pret? Hyr Tani dhe Chato me ne!


Chat me telefon

Shoqeria Chat ju mundeson nje lundrim dhe nje eksperienc te paimagjinueshme ne Komunikim sidhe ne Argetim! Provo Chatin qe esht kompatibel per cdo lloj paisje tani si: Android Smartphone / iOS / Desktop


Pse Shoqeria.net?

  1. Eshte nje chat shqip, ku mund te gjesh persona si ti
  2. Eshte 100% Falas: NUK kerkohet asnje rregjistrim ose per te shpenzuar per dicka
  3. Chato pa Rregjistrim: Mjafto te zgjedhesh nje pseudonim Dhome ku te do te futesh pa asnje rregjistrim ose shpenzim
  4. Mund te flasesh si me te rinj po ashtu dhe sa mosha jote ose me te medhenj
  5. Mund te vendosesh te perdoresh Kameren per te njohur dhe pare kush eshte ne krahun tjeter qe po te shkruan
  6. mund te navigosh me shum thjeshtesi nga cdo smartphone, ipad ose tablet, pa shkarkim aplikacionesh!
    1. HYR NE CHAT