Chat Shqip
shoqeria

Pse Chat Tetova?

 1. Eshte nje chat shqiptar, ku mund te gjesh persona si ti
 2. Eshte 100% Falas: NUK kerkohet asnje rregjistrim ose per te shpenzuar per dicka
 3. Chato pa Rregjistrim: Mjafto te zgjedhesh nje pseudonim Dhome ku te do te futesh pa asnje rregjistrim ose shpenzim
 4. Mund te flasesh si me te rinj po ashtu dhe sa mosha jote ose me te medhenj
 5. Mund te vendosesh te perdoresh Kameren per te njohur dhe pare kush eshte ne krahun tjeter qe po te shkruan
 6. mund te navigosh me shum thjeshtesi nga cdo smartphone, ipad ose tablet, pa shkarkim aplikacionesh!
  1. HYR NE CHAT

   Rreth nesh

   Shoqeria eshte nje komunitet shqipetaresh online. Cdo dite na vizitojne rreth 1000 persona nga te gjitha moshat. Marrin pjese per te bere shoqe e shoke te rinj, duke u argetuar sebashku dhe pse jo per te gjetur shpirtin binjak. Njohje Interesante!. Deshiron dhe ti te marresh pjese ne komunitetin tone? Eshte shum e thjeshte! Nuk kerkohet asnje rregjistrim dhe eshte gjithcka falas! Mjafton vetem te zgjedhesh nje pseudonim ose emrin tend, dhe te futesh ne kanalin tone. Gjithashtu mund te perdoresh dhe Kameren! Cfare pret? Hyr Tani dhe Chato me ne!


   Chat me telefon

   Shoqeria Chat ju mundeson nje lundrim dhe nje eksperienc te paimagjinueshme ne Komunikim sidhe ne Argetim! Provo Chatin qe esht kompatibel per cdo lloj paisje tani si: Android Smartphone / iOS / Desktop